PUBLIKĀCIJAS PRESĒ & ATSAUKSMES

PRESES RELĪZES

Laikraksts Dienas Bizness, 2014

SIA 24 PM Baltkrievijā un Krievijā jūtoties kā zivs ūdenī – tur uzņēmums spēj sevi apliecināt nekustamā īpašuma projektu vadībā

SIA 24 PM savulaik dibināts kā holdinga a/s Dominante Capital īpašumu pārvaldīšanas uzņēmums. «Vairāku gadu griezumā mainītas prioritātes. Sākām piedāvāt ārpakalpojumus, bet pirms diviem gadiem paplašinājām darbību ar projektēšanu, projektu vadību un celtniecību, kas arī nodrošināja vērā ņemamu apgrozījuma palielinājumu. 2013. gadā, salīdzinot ar 2012. gadu, to gandrīz dubultojām, bet šajā gadā prognozējam 10–15% pieaugumu,» skaidro SIA 24 PM valdes loceklis Mareks Saulgriezis.

Lauvas tiesu apgrozījuma kāpuma nodrošinājusi industriālo objektu attīstīšana un būvēšana. «Esam pieraduši pie lieliem mērogiem, sarežģītiem objektiem. Šajā jomā esam profesionāļi. Tomēr cerēt, ka uzņēmums trīs vai četru gadus pēc kārtas dubultos apgrozījumu, nav reāli. 2013. gadā izrāvienu nodrošināja darbība ārzemēs, kur īstenojām vairākus objektus,» atzīst M. Saulgriezis. Veiksmīgā darbība eksporta tirgos SIA 24 PM nodrošina vietu DB un Lursoft veidotajā strauji augošu uzņēmumu jeb Gazeļu sarakstā.

Uzzināt vairāk!

ATSAUKSMES

Kompānijai SIA „Dominante Rota” jau ilgāku laiku pastāv sadarbība ar SIA „24PM” un līdz šim ir iespēja vērot šis firmas profesionālo darbību, tādēļ gribējām izteikt atzinību par SIA „24PM”. Mūsu sadarbība aizsākās ēkas Dzirnavu rekonstrukcijas un nomas projekta laikā. Sadarbojoties ar kompetentajiem, profesionālajiem un zinošiem SIA „24PM” darbiniekiem, tika izstrādātas telpu rekonstrukcijas, biroju un veikalu vajadzībām, kā ari izstrādāts nomas projekts vairāk ka 500 m2 lielai telpu platībai. Visi projekti tika realizēti, kā rezultātā mēs ieguvām mūsdienīgus birojus ar modernu un ērtu darba vidi, ka arī lojālus nomniekus, ar kuriem izveidojusies veiksmīga un perspektīva sadarbība. No savas puses varam ieteikt SIA „24PM” kā uzticamu sadarbības partneri. Vēlamies pateikties SIA „24PM” darbiniekiem par profesionalitāti un sniegto palīdzību.

SIA „ Dominante Rota” valdes loceklis Rafails Deifts

Kā Mēness ielas 11, Rīgā mājas iedzīvotājs un mājas vecākais esmu pārliecinājies par šīs kompānijas augsto profesionalitātes līmeni, jo līdz šim tas ir spējis nodrošināt sistemātisku nama apsaimniekošanas teicamo līmeni, risinot jebkurus jautājumus, operatīvi reaģējot uz problēmām, atrisinot tās nekavējoties. Šī kompānija darbinieki ir precīzi savā darba izpildē. Tieši tādēļ SIA „24PM” uzņēmums ir pelnījis ievērojamu atzinību kā uzticams, pretimnākošs un profesionāls apsaimniekošanas uzņēmums.

Jānis Ostrovskis

Kopš Stabu ielas ēku kompleksa pārvaldības, apsaimniekošanas jautājumus uzticam SIA „24PM”, varam droši teikt, ka šī izvēle ir attaisnojusies, kas ir pamats mūsu ilgstošajai sadarbībai. Namīpašuma pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, kas ietver remontu darbu organizēšanu un veikšanu, rēķinu piestādīšanu un administrēšanu, attiecības ar nomniekiem un telpu iznomāšanu, izīrēšanu. Esam pārliecinājušies par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem un esam apmierināti ar sniegto pakalpojumu kvalitāti un izmaksām.

SIA „ Namīpašums 1” nekustamo īpašumu projektu vadītājs Aleksandrs Farbtuhs

SIA „24PM” un SIA YIT „Tehsistem” sadarbojas noliktavu un biroju kompleksā „ Dominante Park” Ķekavā. Augstāk minētajam objektam SIA „24PM” nodrošina apsaimniekošanas pakalpojumus, kas sevī ietver tehnisko servisu, telpu un teritorijas uzkopšanu, un fizisko apsardzi. SIA „Tehsistem” veic daļu tehnisko sistēmu servisu, tādu kā: apkure, ventilācija, aukstumapgāde, elektrība. Esam apmierināti ar SIA „24PM” sadarbības modeli un varam uzteikt personāla augsto kvalifikāciju, un profesionalitāti. Līdzšinējā sadarbība SIA „24PM” sevi parādījusi kā godīgu un stabilu partneri. Ar pārliecību varam ieteikt izmantot SIA „24PM” pakalpojumus.

SIA YIT „Tehsistem” mārketinga direktors E. Resnis

SIA „Ober Haus Real Esate Latvia” ar uzņēmumu SIA „24PM” veiksmīgi sadarbojas jau vairākus gadus. Šajā laikā uzņēmums sevi ir pierādījis kā kvalificētu, stabilu un uzticamu sadarbības partneri, kas spēj nodrošināt augsta līmeņa servisu un pakalpojuma kvalitāti gan sadarbībā ar SIA "Ober Haus Real Esate Latvia”, gan kopīgiem klientiem un sadarbības partneriem. Tas ir uzņēmums ar profesionāliem un augsti kvalificētiem darbiniekiem, kuri operatīvi spēj rast risinājumu jebkurai situācijai. Īpaši vēlamies izcelt sadarbību ar SIA „24PM”, īstenojot projektu par biroja telpu piemeklēšanu Krievijas Federācijas vēstniecības Latvijā Konsulārajai daļai. SIA „24PM” profesionālās un operatīvās rīcības (piedāvājumu izstrāde, telpas apskašu un tikšanās organizēšana, arhitektu un citu tehnisko speciālistu piesaiste) rezultātā, šis sarežģītais projekts tika īstenots plānotajos termiņos un atbilstoši definētajam prasībām. Līdzšinējo sadarbību uzņēmumu SIA „24PM” vērtējam pozitīvi un rekomendējam uzņēmumu SIA „24PM” kā profesionālu un uzticamu sadarbības partneri.

SIA „Ober Haus Real Esate Latvia”, A.Sviķis

Sadarbības laikā ir veiksmīgi īstenoti vairāki inovāciju projekti, kas sevi ir pierādījusi un veiksmīgi darbojas. Arī turpmāk plānojam attīstīt veiksmīgu sadarbību ar SIA „24PM” un atzīstam ka labāko savā darbības nozarē.

 • aeroflot.png
 • language_master_international_sia_logo.jpg
 • partner-bite.jpg
 • partner-creditreform.jpg
 • partner-dominante.jpg
 • partner-drogas.jpg
 • partner-europark.jpg
 • partner-koblenz.jpg
 • partner-nuko.jpg
 • rigasdome.png
 • standoutweb.png
 • takelook.png
design & programming by STANDOUTWEB
icon-uzdotjautajumu